| Dimensions | 14.5 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-206 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, PS |
| Capacity | 13oz / 390ml |
| Production | Ice Cream Cup |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 9cm |
| Dimensions | 14.5 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-206 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, PS |
| Capacity | 13oz / 390ml |
| Production | Ice Cream Cup |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 9cm |