| Dimensions | 18 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-205 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Capacity | 18oz / 540ml |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 9.2cm |
| Dimensions | 18 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-205 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Capacity | 18oz / 540ml |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 9.2cm |