| Dimensions | 12 cm |
|---|---|
| Model Number | CB-1506D |
| moq | 1, 200 |
| Material | Acrylic |
| Capacity | 19oz / 560ml |
| Production | Tumbler |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 48pcs/CTN |
| Diameter | 8.5cm |
| Dimensions | 12 cm |
|---|---|
| Model Number | CB-1506D |
| moq | 1, 200 |
| Material | Acrylic |
| Capacity | 19oz / 560ml |
| Production | Tumbler |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 48pcs/CTN |
| Diameter | 8.5cm |