| Dimensions | 27.7 cm |
|---|---|
| Model Number | PJ-204 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Acrylic |
| Capacity | 2, 000ml |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag12pcs/CTN |
| Diameter | 21.2cm |
| Dimensions | 27.7 cm |
|---|---|
| Model Number | PJ-204 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Acrylic |
| Capacity | 2, 000ml |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag12pcs/CTN |
| Diameter | 21.2cm |