| Dimensions | 9.8 cm |
|---|---|
| Model Number | CB-1425 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Tritan |
| Capacity | 13oz / 390ml |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24pcs/CTN |
| Diameter | 9cm |
Tritan Drinking tumbler 13oz / 390ml – BPA Free
Drinkware Type: Cups & Saucers
Offer special gold color









