| Dimensions | 23 cm |
|---|---|
| Model Number | JJ-021 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Tritan, Acrylic |
| Capacity | 1, 500ml |
| Production | Wine Decanter |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 12pcs/CTN |
| Diameter | 8.4cm |
| Dimensions | 23 cm |
|---|---|
| Model Number | JJ-021 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Tritan, Acrylic |
| Capacity | 1, 500ml |
| Production | Wine Decanter |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 12pcs/CTN |
| Diameter | 8.4cm |