| Dimensions | 17.7 cm |
|---|---|
| Model Number | CB-1298H |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Tritan, PC |
| Capacity | 20oz / 591ml |
| Production | Stackable Glass |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24pcs/CTN |
| Diameter | 9.2cm |
| Dimensions | 17.7 cm |
|---|---|
| Model Number | CB-1298H |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Tritan, PC |
| Capacity | 20oz / 591ml |
| Production | Stackable Glass |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24pcs/CTN |
| Diameter | 9.2cm |