| Dimensions | 11.3 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-141 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Capacity | 20oz / 591ml |
| Production | Wine Glass |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 7.3cm |
| Dimensions | 11.3 cm |
|---|---|
| Model Number | AG-141 |
| moq | 1, 200 |
| Material | Plastic, Acrylic |
| Capacity | 20oz / 591ml |
| Production | Wine Glass |
| Color | Clear Or Pantone Color |
| Packaging Details | 1PC/PE bag 24PCS/CTN |
| Diameter | 7.3cm |